top of page

Příběh

HB aesthetics group

HB aesthetics je Španělská kosmetická společnost. Zakladatelem společnosti je Francouz Raphael Duerinck, který má více než 20 let zkušeností s biochemickým vývojem produktů inspirovaných estetickou medicínou. vystudoval chemii a získal titul Ph.D. na Univerzitě Montpellier (Francie) v oboru výroba kosmetických přípravků a procesní inženýrství. Poté začal pracovat v oddělení výzkumu a vývoje Pierre Fabre Group v Los Angeles (USA), zejména pro značky Physicians Formula, Galenic and Rene Furterer. Později se připojil ke svému otci a spolupracoval na vytvoření sítě klinik medicíny proti stárnutí (La Clinique de Paris). Dr. Claude Chauchard je jedním z nejlepších anti-aging specialistů na světě. Obohacen o tyto zkušenosti se v roce 2001 rozhodl vytvořit vlastní produkty péče o pleť. Jeho hlavní myšlenkou je vytvořit jedinečnou péči o pokožku, aby poskytovala všem typům pleti zdraví a ten nejlepší výsledek a senzorický zážitek. Zrodila se značka Oxynergy Paris, která po dvou letech výzkumu a vývoje, byla uvedena na profesionální trh (lékaři estetické medicíny, certifikované kosmetické salony, VIP lázně). Během jednoho roku byly výrobky Oxynergy Paris úspěšně uvedeny ve více než 15 zemích. V roce 2015 se Oxynergy Paris prodává ve více než 45 zemích světa, ve VIP parfumériích a lékárnách.

V roce 2007 zakládá Raphael Duerinck novou značku Fusion Meso, která je v současnosti jedním ze světových lídrů  v mezoterapii. V roce 2020 je dostupná v 61 zemích světa u 55 distributorů a vyrábí přes milion sterilních ampulí pro mezoterapii. Veškeré dřívější zkušenosti se spojili s moderními postupy a technologiemi, aby v roce 2017 mohla vzniknout nová inovativní značka Ekseption se kterou máte nyní možnost pracovat i vy. Novinkou pro rok 2021 je značka MixLab s unikátním konceptem.

Společnost je certifikována podle ISO 9001 a GMP pro výrobu a distribuci péče o pleť.

Fusion.png
Fusion.png
logo fusion.png

Profesionání kosetika Fusion Meso je jedním ze světových lídrů v mezoterapii. Portfolio značky zahrnuje sterilní ampule pro mezoterapii a produkty domácí péče pro následné ošetření pleti.

mixlab.png

Objevte Mixlab: Naším cílem je přinést nejúčinnější a nejexkluzivnější ošetření profesionálům. Naše laboratoř  vytváří jeden z nejunikátnějších konceptů na trhu profesionální kosmetiky s názvem Mixlab. Koncept je
založen na speciálně vyvinutých míchacích zařízeních a řadě exkluzivních produktů. Zvláštní pozornost jsme věnovali vytváření produktů, které jsou stoprocentně přírodní a ekologicky odpovědné, s balením, které lze
znovu použít.

 

  • 100% bez konzervantů, přírodní a ekologicky odpovědné

  • Netestovaná na zvířatech a neobsahuje žádné suroviny
    živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín a pod.).

  • Bez oleje, silikonu a emulgátoru.

  • Vysoce koncentrovaný v účinných látkách.

  • Velké balení 75 ml.

Mixlab 550x650.jpg
Oxynergy.jpg
Logo2.png

Profesionální kosmetika Oxynergy Paris představuje zcela nový svět v péči o pleť a kosmetických rituálu prostřednictvím inovativních a interaktivních vzorců. Výrobky neobsahují minerální oleje, silikony, parabeny a jiné škodlivé konzervační látky.

bottom of page